Cesta k nám
Předpověď počasí

Teplota a kvalita vody
Kategorie: Aktuality

Zima na Vranovské přehradě v Lesním penzionu Vranov

Zima na Vranovské přehradě v Lesním penzionu VranovPreferujete klidnou a tichou zimní dovolenou před sjezdovkou plnou lidí? Napadlo vás strávit pár dní relaxace na Vranovské přehradě? Nejen v létě, ale i v zimě je na Vranově nádherná a klidná příroda. Budete na čerstvém vzduchu a zároveň obklopeni tichem.

Přijeďte si prohlédnout nádherná místa Vranovské přehrady, NP Podyjí nebo Vranova nad Dyjí i v zimě. Nejen zimní pobyty na horách, ale i klidné procházky či turistika vám mohou poskytnout aktivní odpočinek v tiché zimní přírodě na Vranově. 
Klid najdete i v penzionu Lesní penzion Vranov, kde na vás čeká 8 nově zrekonstruovaných pokojů a jeden nový apartman PREMIUM. Penzion je krásně vytopený a může sloužit jako pohodlné místo pro rodinné pobyty nebo prouze pro relaxaci a načerpání dalších sil.   
V okolí Lesního penzonu Vranov je možno využít některé místní cyklotrasy a turistické stezky jako bežkařské trasy. Vranovsko leží přibližně mezi 350 až 500 m n.m., takže sněhové podmínky odpovídají těmto nadmořským výškám.          
Zimní příroda je kolem Vranovské přehrady nádherná a klidná. Výhledy na řeku Dyji mají, obzvláště v zimě, když je spadané listí, své kouzlo.                                                                                                                                        
Po celém dni stráveném v přírodě na Vranově, můžete večer zakončit dobrým moravským vínem, které k zimním pobytům v Lesním penzionu Vranov dostanete jako pozornost. :)

Nahoru