Cesta k nám
Předpověď počasí

Teplota a kvalita vody
Kategorie: Aktuality

Vranovská přehrada - jedna z nejteplejších a nejčistších přehrad v České republice!

Vranovská přehrada - jedna z nejteplejších a nejčistších přehrad v České republice!Kemp Vranovská pláž se nachází v krásné lokalitě Jižní Moravy přímo na břehu Vranovské přehrady. Třicet km dlouhá nádrž "Moravský Jadran" s čistou a teplou vodou poskytuje výborné podmínky pro koupání a vodní sporty. Kvalita vody ve Vranovské přehradě patří k těm nejlepším v České republice. To je jeden z důvodů, proč se Kemp Vranovská pláž umísťují na prvních přičkách v anketě Kemp roku. Pokud toužíte po ubytování v přírodě, kousek od Vranovské pláže, ale zároveň v klidném prostředí, navštivte náš Lesní penzion Vranov.

Ubytování LESNÍ PENZION VRANOV se nachází v klidném lesním prostředí přehrady, v blízkosti Vranovské pláže a je vzdálený 70 m od břehu hlavního jezera údolní nádrže (písčitý břeh).
V penzionu je 8 třílůžkových pokojů s možností přistýlky, každý s vlastním sociálním zařízením,ledničkou,WIFI a vybavením a 1 apartmán PREMIUM. Parkování u penzionu,uskladnění kol,posezení a možnost grilování.

V blízkosti penzionu jsou dvě restaurace vhodné ke stravování.

Vranovská přehrada umožňuje provozování vodních sportů, s půjčovnou sportovních potřeb pro surfování, projížďky na loďkách či šlapadlech a samozřejmě možnost rybaření.

Národní park Podyjí pak vybízí k turistickým, cykloturistickým výletům a návštěvám památek: zámek Vranov nad Dyjí, hrad Bítov, zřícenina Corštejn a vyhlídka na pohádkové rakouské město Hardegg. Lodní doprava provádí vyhlídkové okružní plavby (duben - listopad), speciálni plavby s ochutnávkou vín. Večerní plavby s hudbou a občerstvenim.

Nahoru